0542 242 12 09

  1. Cin Ajans
  2. Özellikler
  3. İçerik Yönetim Yazılımı

İçerik Yönetim Yazılımı

Kontrol sizde olsun, sürekli güncel kalın!

İçerik yönetim sistemleri genel olarak web sitelerinin online olarak hızlı ve basit bir biçimde yönetilmesi için gerekli yazılımdır. İçerik yönetim sistemi ile web siteniz dinamik bir yapıda çalışır, aksi takdirde ileri seviyede teknik bilgi ve zaman gerektirir.

Dijital Ajans İçerik Yönetimi Sistemi Paneli ile herhangi bir değişiklik yapmak istediğinizde kimseye ihtiyacınız olmayacak.

Size özel kullanıcı adı ve parola ile giriş yaptıktan sonra yeni kategori, sayfa, fotoğraf ekleyebilir, daha önce ekledikleriniz üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz.

Dijital Ajans'ı hazırlarken karmaşık kullanıcı arayüzü kullanmaktan kaçındık. Tüm sistemi teknik bilgi ve deneyim gerektirmeyecek şekilde modern teknolojiler kullanarak basit bir biçimde düzenledik. Dijital Ajans İçerik Yönetimi Sistemi sayesinde Facebook kullanabilen herkes Dijital Ajans ile kendi web sitesinin editörü olabilir.

 

Programlama Dili

Microsoft Visual Basic Script

 

Veritabanı

Microsoft Access MDB

 

Gelişmiş web editörü (WSWGYI)

Web editörü sayesinde sayfalarınızı düzenlemek daha kolay. Yazılarınızı MS Word kullanır gibi şekillendirebilir, fotoğraf/grafik ile zenginleştirebilirsiniz.

İçerik yönetim sistemimizde CKEditör kullanılmaktadır, daha detaylı bilgi için web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

 

Fotoğraf, doküman, video paylaşımı ve galeriler

Dijital Ajans ile fotoğraf galerileri oluşturabilir, doküman ve videolarınızı yazılarınıza iliştirerek zenginleştirebilirsiniz.

 

 

Fotoğraf / Grafik editörü

Fotoğraflarınızı ve grafiklerinizi web sitenizde yayınlamaya uygun hale getirmek için herhangi bir grafik editörüne ihtiyacınız yok.
Fotoğrafınızı yükledikten sonra boyutunu değiştirebilir, kırpabilir ya da yatay ve dikey olarak çevirebilirsiniz.

 

Menü sistemi

Kendi menünüzü oluşturun, istediğiniz gibi düzenleyin.

5'de 0 / 0 oy